StartOferta

Grające wiaty AMS w nowej kampanii Orange

11.12.2007
			Grające wiaty AMS w nowej kampanii Orange
Grające wiaty AMS wykorzystano w najnowszej kampanii firmy Orange, organizowanej pod hasłem „Orange Music”. W trzydziestu wiatach przystankowych w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i na Śląsku zainstalowano odtwarzacz MP3 emitujący co kilkanaście sekund muzykę.

- Takie niestandardowe rozwiązanie najlepiej podkreśla niezwykłość naszej oferty – mówi Anna Panek, junior brand manager w Orange. - Możliwość słuchania muzyki w oczekiwaniu na autobus mile zaskakuje pasażerów i sprawia, że obok grającej wiaty trudno przejść obojętnie.

Orange Music to multimedialna oferta łącząca darmowe SMS-y i MMS-y oraz możliwość ściągania plików muzycznych z największymi hitami. Powstaje we współpracy z jedną z największych wytwórni na świecie Universal Music.

– W 2007 roku nasi klienci chętnie korzystali z rozwiązań niestandardowych - mówi Małgorzata Augustyniak, wiceprezes zarządu AMS. – Dzięki takim działaniom łatwiej zwrócić uwagę na przekaz reklamowy i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Grające wiaty Orange to kolejna niestandardowa kampania realizowana w tym roku przez AMS. Oprócz grających wiat, w kampanii wykorzystano 150 citylightów AMS. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Initiative Media Warszawa.
Nie tylko biznesDla klientów
BACK TO TOP